Neonatsid ajalugu võltsival Venemaal.RUSskinheads (2 graphic video)

Ja Venemaa süüdistab Eestit neonatsismis ja ajaloovõltsismises?! Venemaal on aga suured neonatside (või kuidas selliseid nimetama peaks?) grupeeringud, kes tapavad muulasi. Kui Eestis üks naiskodukaitsja kandis kõrvas budistlikku haakristi kujulist kõrvarõngast, esitas Venemaa lausa protesti ja Kaitseliidu juht karistas vaest kodumaad teenivat vaprat nasit. Aga kui neonatsid Venemaal tapavad ja peksavad, ei tee Eesti ja muu maailm piuksugi. Samuti "unustab" Venemaa ära Talvesõja ja muudki talle ebameeldivat...Kas see pole ajaloovõltsimine? Või see, et Vene Välisministeerium avaldab üllitise, et Eesti astus vabatahtlikult NSV Liitu? Miks nüüd on Paetil suu jälle täis? Kui aga on vaja mingeid kaugeid Gadaffisid hukka mõista, oled küll kole tähtis mees hukka mõistma. Mis nüüd siis jälle juhtus? Ametlikult võltsitakse meie ajalugu ja sa ei pea seda jälle reageerimise vääriliseks? Oled äkki Vene palgal või mis? Ehk sa polegi Eesti välisminister, sest Eesti huvide eest sa ju ei seisa!
Ikka mitmekesi omast nõrgema kallale - see ongi see suur venelaste vaprus läbi ajaloo...
"The video were put on LiveJournal.com by an anonymous Russian nationalist with a nickname Anti-Gipsy on 08/12/2007 according to the official information from the Ministry of Internal Affairs of the Russian Federation.
Initially this video was posted on iFolder.ru and YouTube.com but was removed subsequently from those sites. There is a question, is that video authentic? Apparently yes, but there are some questions regarding to authenticity of some recorded aspects like the Russian proclamations before each execution (which apparently were overlaid on the original file)."
video


Kommentaare ei ole:

Translate

White GeNOcide Project